Tüzül Modern Bilardo Sistemleri

Murat TÜZÜL tarafından geliştirilmiş olan, matematiksel verilere dayanan ve tüm Dünyada bilardocular arasında genel kabul görmüş ve bu isimle anılan yeni bilardo sistemleri, bu kitaplarla bilardoseverlere sunulmaktadır. Kitabın bugune kadar aynı içerikle üç farklı baskısı yapılmış ve bilardoseverlerin beğenisine sunulmuştur.
Üstte görmüş olduğunuz versiyon 2004 yılında İLPRESS yayınevi tarafından basılmış olan Türkçe versiyonudur. Kitap ilk baskısını Türkçe ve İngilizce içermek suretiyle 2002 yılında yapmıştır. Ardından 2003 yılında TÜZÜL BİLARDO SİSTEMLERİ kitabı yeni sistem ilaveleri ve 6 lisan içeren (Türkçe, İngilizce, Almanca, Flemenkçe, Fransızca, İspanyolca) yeni yapısı ve farklı görüntüsüyle ile hazırlanıp basılmış, Hollanda’da faaliyet gösteren ‘Francis Productions’ tarafından tüm dünyaya satışa sunulmuştur.152 sayfalık kitap çok sayıda grafik üzerinde çözümleme ile 11 adet bilardo sistemi içermektedir.
Çağdaş bilardonun gelişimine katkı sağlayacağını düşündüğümüz TÜZÜL BİLARDO SİSTEMLERİ kitabı hakkında daha fazla bilgi almak ve kitabı temin edebilmek için BilardoMax iletişim adreslerinden yararlanabilirsiniz. Kitapta yer alan en önemli sistemlerden biri olan TÜZÜL FALSOSUZ SİSTEM meraklılarına, kitap hakkında az da olsa fikir verebilmek düşüncesiyle, sitemiz üzerinde birkaç örnekle bilardoseverlere sunulmuştur. Dünya Şampiyonu Torbjorn BLOMDAHL ve Semih SAYGINER sistemler hakkındaki olumlu görüş ve referanslarını kitabın arka kapağında kendi el yazılarıyla belirtmişlerdir. Sanıyoruz TÜZÜL BİLARDO SİSTEMLERİ kitabının uluslararası platformdaki iddiasında en büyük etken bu iki bilardo ustasının referanslarından kaynaklanmaktadır. TÜZÜL BİLARDO SİSTEMLERİ Türkiye’de ve dünyada birçok usta bilardo oyuncusu tarafından da kullanılmakta ve oyun güçlerini artırma yönünde önemli bir katkı olarak görülmektedir.
TÜZÜL FALSOSUZ SİSTEM Falsosuz sistemlerin tamamında yansıma kanunları esas teşkil eder. Tüzül Falsosuz Sistemler’i de yansıma kanunları ve bir bilardo masasının iki karenin birleşmesinden oluşması temel alınarak oluşturulmuş sistemlerdir. Kullanım alanı son derece geniş ve matematiksel yönü kolaydır. Unutulmaması gereken nokta, hatasız bir falsosuz vuruşu yapabilmenin çok kolay olmadığıdır. Sistem çalışmalarınızda bu konuyu dikkate almanızı öneririm. Vuruş tekniği olarak tavsiyem çok sert ve uzun bir vuruşun yapılmamasıdır. Bu teknik, isteka topuna olan hakimiyetinizi artıracak ve falsosuz vuruş yapabilme becerinizi geliştirecektir. Atış Puanı = Çıkış Puanı – (Varış Puanı x 1.5) —> Atış Puanı = 36 – (14 x 1.5) Atış Puanı = 15
Murat TÜZÜL’ ün MODERN BİLARDO SİSTEMLERİ isimli kitabını temin edebilmek için aşağıdaki iletişim adreslerinden yararlanabilirsiniz:

BilardoMax

Bahçelievler Mahallesi, Gökbakan İş merkezi, Mehmetçik Sk. D:6/3, Bahçelievler/İstanbul.

Phone: Telefon: (0 212) 441 64 02

E-mail: info-@-bilardomax.net

İleri Düzey BilardoTüzül Bilardo Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir