2003 yılında Şinasi Doğan’ın mimari tasarımı ve Ertan Tarhan ile Cüneyt Parıldamış’ın girişimleriyle faaliyet hayatına başlayan BilardoMax 2004 yılında İlhan Aydın’ın iştirakiyle hizmet çıtasını çok yukarılara taşımıştır. 15 yılı aşkın bir süredir Türkiye Bilardo tarihinin en önemli mekanı olma özelliğini geçen zaman zarfında kimseye bırakmamıştır. 2018 yılı Ağustos ayında Türkiye bilardo tarihinin iki mihenk taşı olan Tüzül club ile BilardoMax’ın bu çatı altında birleşme kararı BilardoMax’ın gücüne güç katmıştır.Devamında 2019 yılında Semih Saygıner, Murat Tüzül, İlhan Aydın ve Umut Öntaş ortaklığı ve yönetimiyle Türk Bilardosuna hizmetine devam etmektedir. Bilardo severlere en yüksek kaliteli hizmetin verilmesi için bu ortaklık tüm iyi niyeti ile hizmete devam etmektedir.

BilardoMax 1000m2 ye yaklaşan kullanım alanı, Ivan Simonis çuhaları ve son derece bakımlı Zeki Bilardo Fabrikasına ait 13, Platin Bilardo Fabrikası üretimi 3 adet olmak üzere toplam 16 adet üç bant maç masası ve 3 adet Platin Bilardo Fabrikası üretimi pool masası ile müdavimlerine ve bilardo severlere dört mevsim klimatize edilmiş konforlu ortamı ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Türkiye Bilardo Federasyonu’nun özel Bilardo spor tesisi yönetmeliğine bağlı olarak faaliyet gösteren BilardoMax aynı çatı altında pek çok kez Türkiye Bilardo Federasyonu’nun resmi faaliyetine de bugüne kadar ev sahipliği yapmış ve yapmaya da devam etmektedir.

Yıl içinde en az 2 defa düzenlenen handikaplı liglerimiz sporcularımıza bu sporun vazgeçilmez bir yanı olan yarışma heyecanını dünya şampiyonları ile aynı yarışma ortamını sağlamak suretiyle fazlasıyla yaşatmaktadır. Handikaplı liglerimize bugüne kadar aralarında Dünya Şampiyonları Torbjorn Blomdahl, Frederic Caudron, Dick Jaspers, Daniel Sanchez ve Semih Saygınerin’de bulunduğu pek çok dünya çapında sporcu yarışmacı olarak iştirak etmişlerdir.

Geniş kafeterya ve yeme içme alanı misafirlerimize günlük olarak özenle hazırlanan çorbalarımızdan, türk yemeklerine, tost çeşitlerimizden salatalara ve et yemeklerine ve tatlı çeşitlerine kadar geniş bir seçenekle sunulmaktadır. Her daim taze çayımız ve kahvelerimiz gün boyu misafirlerimizin beğenisine sunulmaktadır.
BilardoMax bir bilardo salonundan öte müdavimleri için hayatlarının çok önemli bir noktası olarak kalmaya devam etmek için aynı ciddiyet ve duyarlılıkla hizmet vermeyi kendine misyon edinmiş önemli bir buluşma noktasıdır.