Üç bant Eurosport’ta


Dünya Bilardo Federasyonu UMB, Güney Kore’nin Seul’deki olimpiyat bahçesinde bir basın konferansı düzenledi. Bu konferanstan önce, her yıl Kore Federasyonu tarafından yaklaşık 400 kişinin katılımı ile düzenlenen ‘Bilardo Geceleri’ etkinliği sırasında, UMB Başkanı Barki, Dünya Bilardo Federasyonu (UMB), Kore Bilardo Federasyonu (KBF), Kozoom International ve Galaxia SM ile ortaklıklarını ve gelecekteki iş planlarını açıkladı.

Seul’de bu hafta düzenlenen 3C Masters turnuvası ve açıklandığı ve planlandığı gibi Ceulemans Kupası da dahil olmak üzere Kore’de yapılan tüm etkinlikler, UMB ve KBF şemsiyesi altında gerçekleşecek. Daha sonra, medya organları ve birkaç oyuncunun da bulunduğu basın toplantısında Galaxia SM, profili ve ana faaliyet alanı hakkında kurumsal bir sunum yaptı.

Galaxia SM, Kore kökenli büyük bir spor pazarlama şirketidir. Şirketin iş hedefleri temel olarak, spor etkinlikleri yayınlamak ve spor pazarlamacılığı danışmanlığı ile ilgilidir. Şirket, Major Lig Beyzbol (MLB), Asya Futbol Konfederasyonu (AFC), Dövüş Sporları Şampiyonası (UFC), Uluslararası Atletizm Birliği (IAAF), Koreli Bayanlar Profesyonel Golf Birliği (KLPGA) gibi çeşitli spor etkinliklerini, kablolu televizyon, internet televizyonu ve dijital medya yayıncılığı gibi platformlarda yayınlama hakkına sahiptir.

Galaxia SM ve Kozoom International, UMB etkinliklerinin yayınlanması için Güney Kore dışında da işbirliği yapacak. Barki, UMB’nin Eurosport’ta olma hedefinin nihayet gerçekleştiğini gururla duyurdu. 2019 Mart ayından itibaren, üç bant etkinlikleri düzenli olarak Eurosport’ta yayınlanacak.

UMB, tüm oyuncuları şemsiyesi altında tutma çabalarında yoğunlaşmaya devam edecektir. Oyuncular, diğer sporlarda olduğu gibi, demokratik olarak belirlenmiş UMB Statülerine ve spor kurallarına saygı göstermelidir.

UMB ve ortakları, sporumuzu geliştirmek ve daha yüksek seviyelere çıkarmakla ilgilenen herhangi bir tarafla işbirliğine her zaman açıktır.

Frits Bakker’in makalesinden tercümedir.

Haberin orijinali Kozoom Türkiye’de.

3 Bant TurnuvalarıBilardoMax

Comments are disabled.